שאלות נפוצות

מה אתן מוכרות כאן?

צ’לסי היא חנות פיזית ברחוב מקווה ישראל 22, תל אביב. האתר הוא עוד אופציה לרכוש מוצרים דרכנו ולקבלם במשלוח. אנחנו מתמחות בפריטי יד שנייה ווינטג’ ממותגי סופר על ועד פריטים כמו זארה, מנגו, או וינטג’. פריטים שנמצאים באתר לא קיימים לרכישה באופן עצמאי בחנות שלנו בתל אביב. ראית פריט שאהבת? תוכלי לרכוש אותו אונליין, כי הוא לא יהיה בחנות שלנו בתל אביב. 

אונליין הוא אתר מכירה לפריטים יד שנייה במצב מעולה.

 

מה ההבדל בין חנות האונליין לחנות הפיזית?

באתר תמצאו פריטים שלא נמכרים בחנות שלנו בתל אביב.

 

איך אדע שהפריטים במצב טוב?

כל הפריטים שמופיעים באתר עוברים סינון קפדני: הצוות המיומן שלנו עובר בגד בגד, בודק כל תפר ושרוול כדי שכל הפריטים שיעלו לאתר יהיו המושלמים ביותר. 

 

באיזו תדירות אתן מחדשות את הפריטים באתר?

אנחנו מעדכנות פריטים חדשים בתדירות גבוהה. מאחר והפריטים ייחודיים, ממליצות להירשם לניוזלטר שלנו, כדי לקבל עדכונים מאיתנו ולוודא שלא תפספסו פריטים שווים.

 

יש לי זיכוי לרכישה בחנות, האם אוכל לנצל אותו ברכישה באתר?

כן! זה כל הכיף! ספקים של צ’לסי (לקוחות שצברו זיכוי בחנות) יכולים לנצל את הזיכויים שצברו בארנק של צ’לסי ברכישות באתר שלנו. חשוב לציין שאם אתם קונים פריט ומנצלים את הזיכוי, לא תוכלו להחזיר את הפריט ו/או לקבל זיכוי בעבורו. עוד פרטים על הארנק של צ’לסי כאן (לקשר לעמוד הארנק של צ’לסי)

 

האם ניתן לבטל הזמנה לאחר שבוצעה? מיכל וצבי יחשבו על זה

כן – עד 24 שעות מרגע ההזמנה. שלחו לנו מיד אחרי ביצוע ההזמנה את שמכם המלא, טלפון וכתובת מייל וניצור אתכם קשר לביטול. כתובת המייל שלנו info@chelsytc.co.il

 

קניתי פריט שלא מתאים לי, אוכל להחזיר?

כן – אנחנו מקבלות פריטים חזרה רק אם הם הגיעו תוך 7 ימים מרגע שהוא הגיע אליכם. 

פריטים שישלחו במשלוח או יגיעו לחנות אחרי 7 ימים לא יתקבלו בחזרה. 

אופציות החזרתם פריטים: 

  • באפשרותכם להביא את הפריט חזרה לחנות תוך 7 ימים מרגע קבלת המשלוח. אנחנו מקבלות את הפריטים רק עם הטיקט של צ’לסי באריזתו המקורית, כשהיא שלמה ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא. 

 

כתובת למשלוח: איסוף עצמי מהחנות: מקווה ישראל 22, תל אביב. 

עלות המשלוח הינה על חשבון השולח – לא ניתן לקבל החזר על עלות המשלוח.

  • חשוב! פריטים שיוחזרו ללא הטיקט או האריזה המקורית לא יתקבלו בחזרה אלינו.
  • אם אין באפשרותכם לבצע משלוח, תוכלו להגיע עצמאית לחנות ולהחזיר את הפריט תוך 7 ימים מרגע קבלתו. כתובת להחזרות: מקווה ישראל 22, תל אביב. זמני פעילות לקבלת החזרות: ימים א’-ה’ 11:00-19:30.
  • במידה ושילמתם באשראי והחזרת פריט, תקבלי את הזיכוי לאשראי. אם השתמשתם בזיכוי / קרדיט מהארנק של צ’לסי, לא יתקבל זיכוי לארנק. 

 

ראיתי פריט שאהבתי באתר ופתאום הוא נעלם, למה?

מכל פריט יש רק אחד – אין לנו מגוון של מידות וצבעים כמו ברשתות האופנה. כל הפריטים ייחודיים. אם הפריט נעלם מהאתר, לשמחתנו הוא נמכר. לכן, אם ראיתם פריט שאהבתם במיוחד, אל תחכו – תקנו אותו.